tofik napisał(a):

A dlaczego w szoku? Odnośnie tych 200-300k. Że mało, czy że dużo ? 
Jak dla mnie zupełnie normalna sprawa. Po pierwsze tak jak piszesz -zakodowane. Po drugie ci co mają dostęp do C+ wybiorą premiership, la ligę czy może polską kopaninę bez ładu i składu ? No sorry bardzo, ale ktoś kto nie ma żadnych preferencji ligowych nie wytrzyma całego meczu, a jak wytrzyma, to drugi raz nie włączy. Chyba, że jest masochistą.
|
W szoku, że tak mało. Istna przepaść między M jak Miłość a meczem ekstraklasy.
Ma ktoś dane jaka jest oglądalność na C+ takich hitów jak Real - Barca albo Chelsea - MU ?