Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18338
Stary 07.01.2012, 20:43
tofik napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego w szoku? Odnośnie tych 200-300k. Że mało, czy że dużo ?
Jak dla mnie zupełnie normalna sprawa. Po pierwsze tak jak piszesz -zakodowane. Po drugie ci co mają dostęp do C+ wybiorą premiership, la ligę czy może polską kopaninę bez ładu i składu ? No sorry bardzo, ale ktoś kto nie ma żadnych preferencji ligowych nie wytrzyma całego meczu, a jak wytrzyma, to drugi raz nie włączy. Chyba, że jest masochistą.
W szoku, że tak mało. Istna przepaść między M jak Miłość a meczem ekstraklasy.
Ma ktoś dane jaka jest oglądalność na C+ takich hitów jak Real - Barca albo Chelsea - MU ?
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując