Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53485
Stary 07.01.2012, 20:37
Prędzej mi kaktus wyrośnie i zjem swój but niż uwierzę, że przyjdzie do nas Delev za 800k

A to naiwne liczenie co poniektórych( jak Skeba) na to, że Cupiał ma majątek więc powinien nam robić transfery przestaje być śmieszne.
Wisła ma swój budżet i powinna sobie radzić. Bo Cupiała może zabraknąć i trzeba się przyzwyczajać by klub miał zbilansowany budżet a a nie jechał na długach.
Ostatnio edytowane przez tofik : 07.01.2012 o godz. 20:47.
..
Odpowiedz cytując