Prędzej mi kaktus wyrośnie i zjem swój but niż uwierzę, że przyjdzie do nas Delev za 800k
A to naiwne liczenie co poniektórych( jak Skeba) na to, że Cupiał ma majątek więc powinien nam robić transfery przestaje być śmieszne.
Wisła ma swój budżet i powinna sobie radzić. Bo Cupiała może zabraknąć i trzeba się przyzwyczajać by klub miał zbilansowany budżet a a nie jechał na długach.