|
Można śmiało powiedzieć, ze nikt w awans nie wierzył !
Wisła uzyskała 1 mln euro za 1/16 LE. No te pieniążki można jakoś racjonalnie wydać.
Dziwi mnie te skąpstwo faceta, który kocha piłkę nożną. Ma niebotyczne pieniądze, a boi się wydać 1 mln euro.
Przecież jego majątek to miliard złotych. O czym my mówimy...
|