|
napewno jesteśmy w dość dobrej sytuacji finansowej... (czy to się utrzyma to zależy gdzie będziemy w tabeli ligowej na koniec sezonu)
co do wzmocnień to Nunez moim zdaniem dobrze sobie radzi na lewej obronie i jeżeli wróci Sobol to napewno nie ma co narzekać- 2 defensywnych Sobol Wilk, jest jeszcze Jirsak, od biedy. Nie ma co na siłę kiepskiego lewego obrońcę kupować, bo może być gorszy niż Nunez.
Ofensywną pomoc mamy skompletowaną- Maor a na zmienniku Garguła. Napad jak na razie zapełniony.
Delev Biton/Gienek Małecki a na rezerwie Kirm Iliev Boguski
Pozostałoby w zasadzie zatem pozyskać lewego obrońcę, stopera i defensywnego pomocnik do lata.
Oby transfer Deleva wypalił... to by nam rozwiązało większość problemów w ofensywie. Potem będziemy się zastanawiać czy Biton czy ktoś inny, czy uda sie przedłużyc Nuneza, no i oczywiście tak jak napisałem cały czas musimy szukać lewego obrońce, stopera i defensywnego pomocnika (w miejsce starzejącego się Sobola). Jak przyjdzie Delev to jak dla mnie wystarczy na to okienko, a ta reszta transferów to musi być jakość do pierwszej 11 więc się nie śpieszmy!
Szkoda, ze w naszej młodej Wiśle nie widać Żyro, Jędrzejczaków, Rybusów,Wolskich, Borysiuków- Legia ma 5 piłkarzy w zasadzie do pierwszej 11 tanio wyszperanych i wychodowanych, my mamy tylko Małeckiego i ew. Czekaja. Kiedyś było odwrotnie- to my mieliśmy Brożków, Boguskiego itp...
Jedno jest pewne Delev to gracz jakiego nam trzeba do naszego systemu 433
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 07.01.2012 o godz. 19:59.
|