Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53477
Stary 07.01.2012, 19:33
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
I jesli sie to potwierdzi to bedzie to o wiele sensowniejsze niz zakup Bitona za 1,6 mln.
Oj nie wiem czy masz racje Zawodnika o podobnej charakterystyce jak Biton ze świecą szukać. Trzeba pamiętać, że nie mamy zespołu który stwarza po 5-7 dogodnych sytuacji na mecz jak za Kasperczaka. Obecnie 1-2 okazje bramkowe w meczu to maksimum. Biton nawet jak zespołowi nie szło, potrafił indywidualną akcją przesądzić wynik spotkania.
Odpowiedz cytując