Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53467
Stary 07.01.2012, 17:25
lazy napisał(a):Wyświetl post
Dla Polonii dużym wzmocnieniem jest już Baruchjan. Wg mojego wywiadu jest lepiej oceniany w Izraelu niż Melikson.
Wygląda na to że Wojciechowski zaczyna się wyrabiać na rynku piłkarskim.
podobno ma ogromne długi i lubi zabawiać się w kasynach... apogeum jego formy było bodajże w 2008 roku, kiedy dobrze zagrał w meczu z Wisłą w Izraelu (i nie tylko) potem już była tylko równia pochyła czego dowodem jest brak powołania do kadry od niemal dwóch lat!. Pozatym nie jest to zawodnik o takich predyspozycjach technicznych co Melikson, to zupełnie inna półka, jest to zawodnik bardziej defensywny, bez fajerwerków. No ale zobaczymy czy moje słowa się sprawdzą jak go zobaczymy w lidze, ale jestem raczej sceptycznie nastawiony do tego piłkarza.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując