lazy napisał(a):

Dla Polonii dużym wzmocnieniem jest już Baruchjan. Wg mojego wywiadu jest lepiej oceniany w Izraelu niż Melikson.
Wygląda na to że Wojciechowski zaczyna się wyrabiać na rynku piłkarskim.
|
podobno ma ogromne długi i lubi zabawiać się w kasynach... apogeum jego formy było bodajże w 2008 roku, kiedy dobrze zagrał w meczu z Wisłą w Izraelu (i nie tylko) potem już była tylko równia pochyła czego dowodem jest brak powołania do kadry od niemal dwóch lat!. Pozatym nie jest to zawodnik o takich predyspozycjach technicznych co Melikson, to zupełnie inna półka, jest to zawodnik bardziej defensywny, bez fajerwerków. No ale zobaczymy czy moje słowa się sprawdzą jak go zobaczymy w lidze, ale jestem raczej sceptycznie nastawiony do tego piłkarza.