|
Co do Dvalishviliego:
cyt: Piłkarz jest wyceniany na 1,2 mln euro przez portal transfermarkt.de, jednak wiadomo, że Polonia nie zapłaci za niego aż tak wielkiej sumy. Zawodnikowi kończy się bowiem za pół roku umowa z Maccabi Hajfa i jest on do wzięcia za 250 tys. euro.
czy na prawdę tak trudno było wydać 250 tyś euro za reprezentanta kraju, skutecznego, wysokiego napastnika, którego moglibyśmy opchnąć w późniejszym terminie za 5x tyle? do prawdy nie rozumiem naszej polityki transferowej zwłaszcza, że niedługo zostaniemy z jednym napastnikiem, bo nie wierzę że Bitona wykupimy za ok 2 mln euro...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|