Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Str@żak
Member
Od: 06.2011
Offline
#
53461
07.01.2012, 16:36
rikut1906TSW
napisał(a):
no ale alternatywa za Bitona by była
p można było by się nim zainteresować
chociaż na wypożyczenie
Jest wolnym zawodnikiem
Str@żak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Str@żak
Znajdź inne posty napisane przez Str@żak