nero napisał(a):

Polonia teraz to taka Wisła z przed paru lat, gdy nie chodziło o zysk ale o frajdę z zwycięstw.
Prawda jest taka, że kluby piłkarskie w Polsce raczej nie generują zysków, to raczej "interesik-hobby" dla bogatych Panów.
Byłem w szoku, gdy największe hity w ekstraklasie są oglądane przez 200-300 tyś ludzi. Gdzie głupie M jak Miłość ogląda np. 6-7 mln. Na pewno duży wpływ ma na to, że mecze są zakodowane. No, ale jak C+ ma się dzielić zyskami skoro przy takiej oglądalności zgarniają grosze z reklam od reklamodawców.
Pozdrawiam
|
A dlaczego w szoku? Odnośnie tych 200-300k. Że mało, czy że dużo ?

Jak dla mnie zupełnie normalna sprawa. Po pierwsze tak jak piszesz -zakodowane. Po drugie ci co mają dostęp do C+ wybiorą premiership, la ligę czy może polską kopaninę bez ładu i składu ? No sorry bardzo, ale ktoś kto nie ma żadnych preferencji ligowych nie wytrzyma całego meczu, a jak wytrzyma, to drugi raz nie włączy. Chyba, że jest masochistą.