domin_czyzyny napisał(a):

Jeśli taki plan zatwierdziłby Cupiał to myślę, że Prezesowi by się nic nie stało. A mógłby dostać wsparcie finansowe i "polityczne" dla takich działań.
|
Mało prawdopodobne aby taki plan Cupiał zatwierdził.
Jeżeli spłaciliśmy -spłacamy jeden kredyt w stosunku do TFK to zaciągnijmy drugi z przeznaczeniem na budowę bazy szkolenie mlodziezy i na 2-3 transfery . Brak sukcesów to brak wpływów a bez tych nie ma żadnych inwestycji.
Nie mamy takiej marki jak Manchester i nie wejdziemy na giełde aby zdobyć w ten sposób częśc pieniedzy. Wielkie kluby Real Arsenal Barcelona sa zadłużone i spłacaja te kredyty ale mają sukcesy .
Aby osiągnąć sukces nalezy najpierw zainwestować. Mamy stadion ale przez to jak wygląda z zewnątrz nie ma sponsora , który wziął by na siebię koszty utrzymania. Nie ma sukcesów nie ma sponsora na koszulkach.Wymierny sukces dałby taką możliwośc wiele firm chcialo by reklamowac sie na koszulkach klubu grającego w LM.
Rozumiem Twoją postawę bo to ryzykowna gra ale gdy nie zaryzykujemy to bedziemy klubem z tradycjami ale zaściankowym. A wszystkim chyba zalezy aby Wisła była znana w Europie.