Z Bitonem to jest ciekawa sprawa. Niby taki dobry i skuteczny a spokojnie Belgowie go nam sprzedadzą. Jak dla mnie to taki facet powinien być w klubie trzymany i doglądany czy aby wszystko jest w porządku. A tu nie dość, że chcą go sprzedać to ich prezes mówi, że mają już następce?WTF, że tak zapytam.
syryls napisał(a):

|
Darkowi Dudce kończy się kontrakt może by tak...
|
Dudka spokojnie znajdzie sobie klub na zachodzie. Przez tyle lat gra regularine w solidym klubie francuskim, że problemów z pozostaniem w poważnej piłce mieć nie będzie. Swoją drogą, tak wyśmiwany u nas Dudka daje radę w Francji. Dziwne te Zaby, na piłce się nie znają za grosz.
Kontrakt to się kończy Ballackowi, że też jeszcze nikt go do Wisły nie przymierzył?Razem z Ruddem co go z Malagi wykupimy dawaliby rade. Oczywiście mówimy o kontraktach motywacyjnych.
