Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12016
Stary 07.01.2012, 12:56
Z Bitonem to jest ciekawa sprawa. Niby taki dobry i skuteczny a spokojnie Belgowie go nam sprzedadzą. Jak dla mnie to taki facet powinien być w klubie trzymany i doglądany czy aby wszystko jest w porządku. A tu nie dość, że chcą go sprzedać to ich prezes mówi, że mają już następce?WTF, że tak zapytam.

syryls napisał(a):Wyświetl post
Darkowi Dudce kończy się kontrakt może by tak...
Dudka spokojnie znajdzie sobie klub na zachodzie. Przez tyle lat gra regularine w solidym klubie francuskim, że problemów z pozostaniem w poważnej piłce mieć nie będzie. Swoją drogą, tak wyśmiwany u nas Dudka daje radę w Francji. Dziwne te Zaby, na piłce się nie znają za grosz.

Kontrakt to się kończy Ballackowi, że też jeszcze nikt go do Wisły nie przymierzył?Razem z Ruddem co go z Malagi wykupimy dawaliby rade. Oczywiście mówimy o kontraktach motywacyjnych.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując