Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18330
Stary 07.01.2012, 12:32
Arked napisał(a):Wyświetl post
Polonia się poważnie wzmacnia. Czyżby wreszcie nadchodziły czasy, w których o zakwalifikowanie się do pucharów będzie naprawdę ciężko? Czeka nas ciężka wiosna i nie mówię tu nawet o mistrzostwie ale generalnie walce o podium. Poważnie liczę też, że ugramy coś w Pucharze Polski.
Poważnie się wzmacnia ? Ale z której strony ? Bo na razie ma Baruchyana, który na razie jest znany z tego, że strzelił Wiśle 2 bramki, ma poważne problemy z hazardem a oprócz tego, odkąd gra, w żadnym sezonie nie strzelił w sezonie więcej niż 8 bramek - rzeczywiście szał. Smolarek też mia byćł gwiazdą ligi, jak sie skończyło to wszyscy widzieliśmy. Nie mówie oczywiście że Baruchyan to jakiś ogór, ale też nie robiłbym z niego nie wiadomo kogo. Tym bardziej, że Dysko-Polo to nie jest poważny, profesjonalny klub. Nie wyjdzie Baruchyanowi 1-2 mecze, i klub kokosa vol.2 czeka. Bardziej bym się martwił jakby trafił do Legii albo Amici.
Innych transferów nie widze póki co, więc nie ma co na razie dyskutować.

A jeszcze tak przy okazji kolejnych Izraelczyków w naszej lidze - widzę, że powoli każdy klub musi mieć swojego
Marszałku: Wisła, Legia( ok Ohayon odszedł, ale mimo wszystko był), Cracovia, Podbeskidzie, Polonia, a coś mi się wydaje, że to jeszcze nie koniec
Ostatnio edytowane przez Krav : 07.01.2012 o godz. 13:30.
Odpowiedz cytując