wikink1 napisał(a):

|
FraMat Kompletnie nie wiem o co Ci chodziło w sumie potwierdziłeś fakty . Emblemat na profilu niech posłuży za komętaż .Miłego dnia
|
Wiem, że nie rozumiesz...
Cały czas zarzucasz właścicielowi, że zadłużył Wisłe i że doi ją z pieniędzy.
Zapominasz, że zadłużenie było JEDYNYM racjonalnym sposobem finansowania i właścielowi za to należy się wdzięczność, a nie nieustanne wypominanie jak Ty to czynisz