Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18329
Stary 07.01.2012, 12:16
Polonia teraz to taka Wisła z przed paru lat, gdy nie chodziło o zysk ale o frajdę z zwycięstw.
Prawda jest taka, że kluby piłkarskie w Polsce raczej nie generują zysków, to raczej "interesik-hobby" dla bogatych Panów.
Byłem w szoku, gdy największe hity w ekstraklasie są oglądane przez 200-300 tyś ludzi. Gdzie głupie M jak Miłość ogląda np. 6-7 mln. Na pewno duży wpływ ma na to, że mecze są zakodowane. No, ale jak C+ ma się dzielić zyskami skoro przy takiej oglądalności zgarniają grosze z reklam od reklamodawców.
Pozdrawiam
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując