Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53449
Stary 07.01.2012, 12:05
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Po co sie głupio pytasz o pieniądze, przecież Ci napisałem, ze bazę zróbmy ze sprzedaży zawodników np. Meliksona. Nie zdobędziemy MP teraz, ani w ciagu kilku lat- ale będziemy mieli podstawy na przyszłość. A nie będzie głupiej presji na wynik już, teraz.
Ona zawsze będzie. Z jednej strony to dobre i ambitne podejście, minimalizm trzeba eliminować. Z drugiej krępuje nam to ruchy długofalowe, bo Cupiał w każdej chwili może wstać lewą nogą i rozpieprzyc cały misterny plan przed jego ukończeniem.
No i:
elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
nie chce mi się wierzyć , ze jakikolwiek prezes zrezygnuje z sukcesów za ,które odpowiada własnym stołkiem aby za 5 lat było lepiej.
Dokładnie
Ostatnio edytowane przez tofik : 07.01.2012 o godz. 12:10.
..
Odpowiedz cytując