domin_czyzyny napisał(a):

|
Po co sie głupio pytasz o pieniądze, przecież Ci napisałem, ze bazę zróbmy ze sprzedaży zawodników np. Meliksona. Nie zdobędziemy MP teraz, ani w ciagu kilku lat- ale będziemy mieli podstawy na przyszłość. A nie będzie głupiej presji na wynik już, teraz.
|
Ona zawsze będzie. Z jednej strony to dobre i ambitne podejście, minimalizm trzeba eliminować. Z drugiej krępuje nam to ruchy długofalowe, bo Cupiał w każdej chwili może wstać lewą nogą i rozpieprzyc cały misterny plan przed jego ukończeniem.
No i:
elliot_ness napisał(a):

|
nie chce mi się wierzyć , ze jakikolwiek prezes zrezygnuje z sukcesów za ,które odpowiada własnym stołkiem aby za 5 lat było lepiej.
|
Dokładnie