|
Polonia się poważnie wzmacnia. Czyżby wreszcie nadchodziły czasy, w których o zakwalifikowanie się do pucharów będzie naprawdę ciężko? Czeka nas ciężka wiosna i nie mówię tu nawet o mistrzostwie ale generalnie walce o podium. Poważnie liczę też, że ugramy coś w Pucharze Polski.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|