Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15003
Stary 07.01.2012, 10:43
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Już to kiedyś pisałem ,że dla PISu nie ma żadnego znaczenia wyjaśnienie tej sprawy i miała być ona tylko narzędziem do walki z Tuskiem i Komorowskim ,obarczenia ich bezpośrednią winą i przejęciem władzy w Polsce.Po trupach do celu.Dowodem na to jest choćby to,że dla Ciebie bardziej odpowiedzialny za tą katastrofę jest "szef MON który wyslal Prezydenta na lotnisko którego wcześniej nie sprawdził" niż piloci ,którzy siedzieli bezposrednioi za sterami i zdecydowali się na karygodne lądowanie w warunkach w których nic nie widzieli ze względu na mgłe(no ale cóż skoro TVN powiedział ,że piloci są winni to też jest to jakiś argument ,żeby mieć inne zdanie)
To już jest pewne, że to nie wina pilotów! Rosyjska wieża nalegała, aby wylądowali, po czym podawali pilotom fałszywe odległości (istnieje prawdopodobieństwo, że osoby z wieży sami też nie znali rzeczywistych odległości samolotu od lotniska), po za tym piloci sami zdecydowali, ze odchodzą w autopilocie, jak wiemy nie odeszli. Pytanie jak to się stało?
PS: Obudź się chłopie, poczytaj trochę prasy niezależnej, pooglądaj trochę filmów dokument. w internecie i zobacz jaki zakłamany jest świat polityki.
Ostatnio edytowane przez kubawislak : 07.01.2012 o godz. 10:48.
Cytat:
Wolę być traktowany, jako zacofaniec z ciemnogrodu, niż, jako europejczyk i patrzyć, jak na legalu dwóch pedałów się liże na rynku.
Zakaz pedałowania!
by M-M


WISŁA!