Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53442
Stary 07.01.2012, 04:55
Bobek90 już ci tłumaczę dlaczego tak jest.
Każdy z tych klubów nagina rzeczywistość wliczając do budzetu kasę której jeszcze tak napradę nie zarobili (puchary, C+). Jeden nieprzewidziany klops i kilkumilionowa dziura staje się faktem
hmmm 2 lata temu my też to przerabiali. .

Bo w Polsce panuje burdel i amatorszczyzna.
No i co z tego że mamy nowe stadiony? skoro reszta jak kulała tak kuleje, a do profesjonalizmu jescze daleka droga.

Gordian napisał(a):Wyświetl post
Znów temat się rozmył. Szczerze mówiąc polityka transferowa nie specjalnie mnie pasjonuje w tym okienku. Nie wiem z czego to wynika. Może z wiary z Stana? Nie wiem.
Może dlatego że jej poprostu w tym okienku nie ma.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 07.01.2012 o godz. 05:00.
Odpowiedz cytując