Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24760
Stary 07.01.2012, 02:55
regis napisał(a):Wyświetl post
Czy obecnie przy rejestracji używanego samochodu trzeba wymieniać tablice rejestracyjne czy można zostawić stare (auto zarejestrowane w innym powiecie)?
Wiem, że dawniej można było zostawić stare tylko jeśli auto było rejestrowane w tym samym powiecie, ale jakiś czas temu obiło mi się o uszy, że będzie można zostawiać niezależnie od miejsca poprzedniej rejestracji.
Źle Ci się obiło - trzeba zmieniać.
Odpowiedz cytując