domin_czyzyny napisał(a):

Po pierwsze Cupial nie może sprzedać całej Wisły, bo Wisła to My, TS, miejski stadion. Jak odejdzie to odejdzie On, ale nie sadze. Ty sie czepiasz ostatnich 10 lat, ale zauważ, ze nie było niczego, w tym i stadionu. Cupial musiałby być głupi aby zrezygnować ze stadionu, który lada chwila otrzyma w użytkowanie.
Po co sie głupio pytasz o pieniądze, przecież Ci napisałem, ze bazę zróbmy ze sprzedaży zawodników np. Meliksona. Nie zdobędziemy MP teraz, ani w ciagu kilku lat- ale będziemy mieli podstawy na przyszłość. A nie będzie głupiej presji na wynik już, teraz.
I przy okazji sie oczyscimi jako ruch kibicowski z wielu tzw. Sympatyków.
|
Po pierwsze: Wisła nie jest klubem gdzie nie będzie "głupiej presji na wynik" bo nie jesteśmy Odrą Wodzisław czy KSZO Ostrowiec. Trzeba się rozwijać mimo presji wyniku i starać się to wszystko dobrze balansować.
Po drugie: każdy poważny klub powinien posiadać zarówno zagorzałych kibiców jak i wyszydzanych przez ciebie sympatyków. To normalna i zdrowa sytuacja.