Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53438
Stary 07.01.2012, 00:25
Nie wiem czy jest teraz szansa, żeby zrezygnować z wyników, bo zrezygnowanie z wyników to brak kasy. Ciężko będzie przekonać prezesa, że to jest dobre, bo się za parę lat zapewne zwróci.
Odpowiedz cytując