Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53437
Stary 07.01.2012, 00:22
elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
Gdy Cupiał się znudzi sprzeda cala Wisłę i nic na to nie poradzimy gdy klub będzie odnosił sukcesy on bedzie miał z tego równiez korzyśc. Jak chcesz zbudowac to wszystko o czym piszesz bez pieniędzy ? Przez 10 lat nic nie zostało zbudowane myślisz , ze za nastepne 10 bedzie ?
Po pierwsze Cupial nie może sprzedać całej Wisły, bo Wisła to My, TS, miejski stadion. Jak odejdzie to odejdzie On, ale nie sadze. Ty sie czepiasz ostatnich 10 lat, ale zauważ, ze nie było niczego, w tym i stadionu. Cupial musiałby być głupi aby zrezygnować ze stadionu, który lada chwila otrzyma w użytkowanie.

Po co sie głupio pytasz o pieniądze, przecież Ci napisałem, ze bazę zróbmy ze sprzedaży zawodników np. Meliksona. Nie zdobędziemy MP teraz, ani w ciagu kilku lat- ale będziemy mieli podstawy na przyszłość. A nie będzie głupiej presji na wynik już, teraz.

I przy okazji sie oczyscimi jako ruch kibicowski z wielu tzw. Sympatyków.

Ps. Wiślaku! Bądź gotowy!

11.02 - Otwieramy Narodowy!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 07.01.2012 o godz. 00:28.
Odpowiedz cytując