|
Dlatego nie powinnismy za wszelka cenę walczyć o LM a o podstawy, które przetrwaja Cupiala: Marketing, baza, młodzież, itp. A o kredytach na piłkarzy, aby awansować do LM zapomnij i nie pisz takich głupot, bo żal czytać.
I dobrze, ze nie zdobędziemy MP, będę miał wtedy nadzieje, ze Bracia ze Śląska je zdobędą. My sprzedajmy wtedy Meliksona, a za kasę za niego zbudujemy bazę, akademie i ściągnijmy młodych. Będzie to o wiele lepsze dla klubu niż MP. Myśląc kategoriami piłkarski ...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 07.01.2012 o godz. 00:04.
|