Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15977
Stary 06.01.2012, 23:53
gypsy napisał(a):Wyświetl post
W szczególności Nunez... Największy nurek w naszym zespole. Z całym szacunkiem do tego chłopaka, skręca mnie jak widzę jak symuluje faule.
Ale pewnie jak Wisła ma korzyść z tego, to się cieszysz, prawda?
Potrzebny jest w drużynie taki cwaniak. Tym bardziej, że Nunez nie przewraca się bez sensu 150 razy na mecz.
Odpowiedz cytując