gypsy napisał(a):

|
W szczególności Nunez... Największy nurek w naszym zespole. Z całym szacunkiem do tego chłopaka, skręca mnie jak widzę jak symuluje faule.
|
Ale pewnie jak Wisła ma korzyść z tego, to się cieszysz, prawda?

Potrzebny jest w drużynie taki cwaniak. Tym bardziej, że Nunez nie przewraca się bez sensu 150 razy na mecz.