Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53431
Stary 06.01.2012, 23:48
Mistrzostwo Polski nie da zabezpieczenia finansowego klubowi da go tylko sukces w LM. Jak widać po naszych staraniach 10 lat to za mało. A może źle klub jest poukladany ? Zero bazy treningowej zero pracy z mlodzieżą.
Przy obecnej polityce klubu łatamy dziurę budżetową wyprzedażą zawodnikow . Jeżeli nie wygramy ligi myslicie , że obecna kadrę z najlepszymi piłkarzami utrzymamy ? Każdy klub w ostatnich 12 latach ,który zdobył MP a nie awansował do LM wyprzedawał najlepszych zawodników. Jedynie Lech w tamtym sezonie się powstrzymał mimo , że nic nie ugral. A jak będzie wyglądała jego kadra w rundzie rewanzowej nikt nie wie. Pewnie straca 2-3 podstawowych zawodników i będzie kicha. Co mnie osobiscie bardzo nie martwi. Wisła miała 10 lat aby budowac podstawy. A istniejemy w obecnej formie tylko dlatego , ze taki kaprys ma Cupiał. Co będzie gdy go zabraknie ? Oby nie spotkał nas los Pogonii.
Byc może dług wobec telefoniki jest splacony ale cala SSA jest własnoscią Cupiała zyczę mu 100 lat zycia ale klub musi utrzymywac się sam i byc rentowny należy zrobić wszystko aby załapać się na tort w LM. Zwłaszcza , że droga do niego została ułatwiona.
Ostatnio edytowane przez elliot_ness : 06.01.2012 o godz. 23:54.
Odpowiedz cytując