Gwiaździsty napisał(a):

|
Pańskie jaja, 2 wyrzuconych z boiska graczy Górnika, który wygrywał 1:0 by ostatecznie przegrać 2:1.
|
Wiem, Gwiazdzisty, że nienawidzisz Legii bardziej niż innych klubów w Polsce, ale trochę uczciwości i prawdy.
1. Nikt z kibiców Legii nie mówi, że w 1993 roku był uczciwy mecz.
2. W ostatnich 20 latach Legia z Górnikiem 2:1 wygrywała w 2010 i 2004 roku. W żadnym z nich nie przegrywała. Zapewne chodzi ci o mecz z 94r zakończony wynikiem 1:1. Obejrzyj ten obszerny, 10 minutowy skrót tego spotkania i odpisz, od kogo Legia kupiła ten mecz. Od sędziego, który uznał bramkę dla Górnika, mimo, że piłka wcześniej wyszła na aut? A może któraś z kartek była nieprawidłowa? Podaj która. Może to Górnicy sprzedali mecz, w którym walczyli o mistrza i kosili piłkarzy z Warszawy (w skrócie są tylko faule po których sędzia dawał kartki, nie ma wielu brutalnych, po których piłkarze Legii minuty spędzali poza boiskiem).
http://www.youtube.com/watch?v=ggVDah-CQpU