elliot_ness napisał(a):

|
Jak widzę Tobie wystarczy kolekcjonowanie tytułów MP , które po za statystyką nic wymiernego klubowi nie przynoszą.
|
hahaha, nie no, to forum jest lepsze niż Latający cyrk Monty Pythona ...

.
O co chodzi, o umiar, w krytyce o umiar...
______________
Dawno, dawno temu, kibice śpiewali na stadionie przy Reymonta 22 w Krakowie:
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał ...
...a teraz są tacy niby-kibice dla których kolejny tytuł, to tylko statystyka, cóż signum temporis.
______________
Hmm, budowa bazy sportowej, czy akademii piłkarskiej jest koniecznością, ale kwestionowanie MP jako wartości samej w sobie, a nie tylko drogi do LM, to już jednak gruba przesada.