Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53428
Stary 06.01.2012, 23:20
elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
Jak widzę Tobie wystarczy kolekcjonowanie tytułów MP , które po za statystyką nic wymiernego klubowi nie przynoszą.
hahaha, nie no, to forum jest lepsze niż Latający cyrk Monty Pythona ... .

O co chodzi, o umiar, w krytyce o umiar...

______________

Dawno, dawno temu, kibice śpiewali na stadionie przy Reymonta 22 w Krakowie:

Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał ...

...a teraz są tacy niby-kibice dla których kolejny tytuł, to tylko statystyka, cóż signum temporis.
______________
Hmm, budowa bazy sportowej, czy akademii piłkarskiej jest koniecznością, ale kwestionowanie MP jako wartości samej w sobie, a nie tylko drogi do LM, to już jednak gruba przesada.
Ostatnio edytowane przez milosz : 06.01.2012 o godz. 23:55.
Odpowiedz cytując