Pablo84 napisał(a):

|
Jeśli porównujesz 2 mecze Wisly z Zagłębiem i ten "mecz" z 93 to nie mam pytań.Dla ciebie ta patologia jest na równym poziomie?
|
Porównuję filmiki. Gównem naprawdę jest bardzo łatwo obrzucić. I tyle. Nie mam nic więcej do dodania.
P.S. Gwiaździsty - tradycyjnie: goń się.