Nie wiem czy Iliev znowu ma taki długi kontrakt, to raz. Dwa, że MP to nie tylko statystyka, tylko szansa bicia się o LM, dlatego cholernie ważne jest zdobycie tego mistrza. Trzy - to jest rzeczywiście chore, że przez 10 lat totalnej dominacji nie ma żadnych profitów teraz. Na weszło jest artykuł o niemieckim szkoleniu i do tego powinniśmy dążyć.
http://www.weszlo.com/news/9072-Skad...zkola_mlodziez - zamieszczam, bo bardzo ciekawe.