|
Rzeczywiście to jest niepoważna sytuacja, że klub który przez 10 lat dominuje w lidze ani nie buduje sobie bazy treningowej ani nie tworzy planu szkolenia młodzieży. Klubowe struktury to nadal zagadka.
Ale odwróćmy sytuację i zadajmy sobie pytanie jakm prawem taki klub bez długofalowej polityki mógł tyle lat dominować ?
Wniosek jest jasny i wyraźny, że cała polska piłka to jest twór postawiony na głowie i dzicz Potrzeba nam nie tylko pieniędzy, ale i know how, którego nie posiadamy. Pilka w ogóle nie idzie do przodu w naszym kraju. To mogą zapewnić jedynie rządzący klubami doświadczeni menedżerowie z krajów o wysoko rozwiniętej kulturze piłkarskiej jak Holandia, Niemcy, Hiszpania, Francja.
Ostatnio edytowane przez tofik : 06.01.2012 o godz. 23:01.
. .
|