Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6819
Stary 06.01.2012, 22:55
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Hehe Kosie pewne rzeczy w wywiadach juz pewnie nudza

Zwlaszcza pytanie czy wraca do "tamtych meczy" z Lazio czy Schalke. Bez tego pytania wywiad z Kosą nie istnieje /
hehe zgadza się. Kosa generalnie bardzo mądrze prawi. Wielka szkoda że nie gra u nas bez przerwy od tego 2007 roku. Czysto piłkarsko, obok Żurawia, Uche, Clebera i Marcelo Kosa to jeden z kilku najlepszych piłkarzy Wisły minionej dekady.

westersyl napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem ten mecz i muszę przyznać, że Głowa był jednym z najlepszych zawodników Trabzonu w tym meczu
Coś mi się o uszy obiło ostatnio że kontrakt mu się kończy w czerwcu, nie przedłuży go i chce wrócić do Wisły. Osobiście byłbym za, ale - z rocznym kontraktem, ewentualnie przedłużanym co rok o kolejny rok.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 06.01.2012 o godz. 22:57.
Odpowiedz cytując