Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53422
Stary 06.01.2012, 22:26
Tracy zawodnicy jak Chavez Jovanovic, Wilk, Melikson, Iliev, Genkov Garguła, Małecki mają jeszcze kontrakty stosunkowo długie także sianie paniki nie jest wskazane. Uważam, że ta drużyna ma naprawdę spory potencjał i przy odpowiednim przygotowaniu na pewno go zademonstruję. Czy kończące się kontrakty wielu zawodników wpłyną negatywnie na grę zespołu ? Przeszłość pokazuję, że to wcale nie musi iść w tę stronę bo taki Cantoro, Zienczuk czy Pawełek dziwnie odżywali kiedy kończyły im się umowy. Nie widzę tutaj powodów do pospiechu bo nie widzę ma zawodników nie do zastąpienia... szczególnie że większość tutaj teraz marudzących psioczy w większości na tych zawodników. Gdyby taki Pareiko czy Sobol mieli 25 lat to jestem przekonany że nie czekalibyśmy z decyzjami. Gdyby Jirsak z Pajliciem prezentowali równą formę również uważam że klub podjąłby z nimi rozmowy... uważam że włodarze klubu postępuję racjonalnie.

Generalnie powoli nam to idzie ale uważam że Wisła wychodzi z dziczy. Oczywiście wiele aspektów musi jeszcze ulec poprawie.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 06.01.2012 o godz. 22:48.
Odpowiedz cytując