Tak było źle , ale czasy sie zmieniają.
Po sezonie stracimy lub możemy stracić graczy takich jak :
Pareiko, Czekaj,Diaz, Lamey ,Sobol,Nunez,Jirsak,Paljic,Biton.
Konkretna baza treningowa jest kluczem do sukcesu , a kasy w klubie brak.
Jak mamy budować bubel , a nie baze treningową to lepiej odpuśćmy sobie jeszcze te 2-3 lata.
Według transfermarkt w sezonie 2010/2011 zarobiliśmy prawie 33 mln złotych , a wydaliśmy prawie 9 mlnów.
W lecie 2011/12 wydaliśmy 3.4 mln złotych , a zyskaliśmy 500 tyś zł.
http://www.transfermarkt.pl/pl/wis%C5%82a-krakow/transfers-alle/verein_422.html