Wyświetl pojedynczy post
Manhunt
Senior Member
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53420
Stary 06.01.2012, 22:18
Tak było źle , ale czasy sie zmieniają.
Po sezonie stracimy lub możemy stracić graczy takich jak :
Pareiko, Czekaj,Diaz, Lamey ,Sobol,Nunez,Jirsak,Paljic,Biton.

Konkretna baza treningowa jest kluczem do sukcesu , a kasy w klubie brak.
Jak mamy budować bubel , a nie baze treningową to lepiej odpuśćmy sobie jeszcze te 2-3 lata.
Według transfermarkt w sezonie 2010/2011 zarobiliśmy prawie 33 mln złotych , a wydaliśmy prawie 9 mlnów.
W lecie 2011/12 wydaliśmy 3.4 mln złotych , a zyskaliśmy 500 tyś zł.

http://www.transfermarkt.pl/pl/wis%C5%82a-krakow/transfers-alle/verein_422.html
Ostatnio edytowane przez Manhunt : 06.01.2012 o godz. 22:29.
Odpowiedz cytując