Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53419
Stary 06.01.2012, 22:03
Chyba sobie kpicie sami z siebie, Wisła powinna być najlepsza we wszystkim, no jasne a jak nie jest we wszystkim to już źle, bardzo źle i tak źle że , ho, ho. Jak mam być szczery to dawno się tak nie uśmiałem .

Otóż, źle to było drogie dzieci Tele-Foniki jak Wisła grała w II lidze albo kupczyła i sprzedawała mecze, teraz to jest b. dobrze. A co do nowego sezonu to te tezy że wszyscy odchodzą i ostatni gasi światło proponuje traktować na poziomie , że pewien "Boliwijczyk potrafi jedynie grać na wys.6.000 m.n.p.m" .
Odpowiedz cytując