U nas jest dobrze

haha kpisz
Ciekawe kim będziemy grać w przyszłym sezonie.
Milosz zdobyliśmy te MP fakt zasługa Cupiała , ale nigdy nie graliśmy w LM nic nam to nie dało.
Wisła jako dominująca w ostatnich sezonach powinna być najlepsza we wszystkim :
Posiadać przepiękny stadion , mieć zaplecze treningowe , mieć najlepszy marketing , scoutów.
Kilku podstawowych graczy z 11 odejdzie ( wygasające kontrakty , wypożyczenia) i jak my mamy coś zdziałać jak co sezon zawodnicy muszą na nowo zgrać się z nowymi graczami.
Awansowaliśmy do LE i nawet teraz nie potrafimy zapełnić naszego stadionu , pełny stadion = więcej kasy dla klubu.
Znając życie wybudujemy baze treningową , ale ona będzie strasznie gówniana.