Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53417
Stary 06.01.2012, 21:48
Gdy u nas nie jest się w stanie wyszkolić piłkarzy o umiejętnościach Kirma czy Jirsaka i za takich gości trzeba płacić to nie dziwne, że nie ma kasy. W ogóle to cud,że jest jakakolwiek kasa. Ten klub stoi na głowie i stara sie działać wbrew logice panującej na rynku piłkarskim.

Klub jest zarządzany tak a nie inaczej i doprawy przestańcie gadać o jakiś Europach, bo tak naprawdę poza sporadycznym szczęściem, zbiegiem okliczności, wątpie abyśmy byli w stanie ujrzeć pod Wawelem,w ogóle w Polsce zespół co rok rocznie bije się o wyjście z grupy LE. O LM nie pisze,bo to nie czas na żarty.

Cały czas kręcimy się w orbicie miernch piłkarzy. W zasadzie nie wyszliśmy poza ten krąg. Co najwyżej zmieniają się narodowości,nazwiska ale umiejętności pozostają te same. Na naszą ligę to wystarcza w zupelności, aby być jej zdecydowanym hegemonem, ale poza nasz grajdołek jest cieniutko.

Pierwszych sukcesów Wisły w Europie,myślę o zadomowieniu się w LE na stałe, należy oczekiwać wtedy, gdy powstanie porządna baza treningowa oraz zacznie się praca z młodzieżą. Nie ma drogi na skróty. No chyba, że ktoś z Qataru zakręci się koło klubu. Ale i to w sumie nic nie da, bo dobry piłkarz musi gdzieś trenować. a zazwyczaj takich lubia kupować Petrodolarowcy.....itd.

Spodziewam sie, że raczej nikogo nie podpiszemy przed meczami z Liege. A jak by do tego doszło to nie będzie to ktoś wykraczający umiejętnościami ponad piłkarzy, których mamy obecnie w kadrze.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 06.01.2012 o godz. 22:14.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując