Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53415
Stary 06.01.2012, 21:19
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Było źle jest źle i będzie źle tak to wygląda na dzień dzisiejszy.
No tak My to mieliśmy i mamy źle, te 8 tytułów MP w erze Cupiała i teraz ta LE, no normalnie tragedia, niektórzy gdyby nie narzekali to by chyba poumierali ...otóż jest dobrze, źle to mają kibice np. starozakonnych, u nich to jest źle, bo u nas to jest SUPER .
Odpowiedz cytując