Teqcontroller napisał(a):

|
Było źle jest źle i będzie źle tak to wygląda na dzień dzisiejszy.
|
No tak My to mieliśmy i mamy źle, te 8 tytułów MP w erze Cupiała i teraz ta LE, no normalnie tragedia, niektórzy gdyby nie narzekali to by chyba poumierali ...otóż jest dobrze, źle to mają kibice np. starozakonnych, u nich to jest źle, bo u nas to jest SUPER

.