elliot_ness napisał(a):

|
może Wisla jako spolka a Basalaj jako jej prezes zaciągnie kredyt (w Telefonice,Banku) zakupi kilku dobrych graczy słabych sprzeda i awansuje do LM spłacając tenże kredyt.
|
Ale my to już przerabialiśmy. Zabrakło tylko awansu do LM i obawiam się, że tym razem mogłoby być podobnie.