ToTylkoJa napisał(a):

|
Pablo84 ale to, że sami się ukaraliście to już zupełnie inna para kaloszy. Kulesza udupił Legię (zabrał mistrzostwo) a Wiśle nic nie zrobił. Pozostałym klubom w tamtym okresie też nic nie zrobiono. Tylko Legia została poszkodowana (przez władze). I to ma być fair?
|
Jakby powiedział poseł Dorn "łżesz jak bura suka" ale ponieważ nie mówimy tu głosem polityków to pytam, czy świadomie manipulujesz faktami czy to tylko nieudolny skrót myślowy w Twoim wykonaniu?
Wisła ukarała się sama a PZPN dołożył jej do tego minusowe punkty (podobnie jak ŁKSowi, Olimpii i wam) - tego już pamiętać nie chcesz? Nadal jesteście jedynymi poszkodowanymi?