Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18319
Stary 06.01.2012, 19:59
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Pablo84 ale to, że sami się ukaraliście to już zupełnie inna para kaloszy. Kulesza udupił Legię (zabrał mistrzostwo) a Wiśle nic nie zrobił. Pozostałym klubom w tamtym okresie też nic nie zrobiono. Tylko Legia została poszkodowana (przez władze). I to ma być fair?
Jakby powiedział poseł Dorn "łżesz jak bura suka" ale ponieważ nie mówimy tu głosem polityków to pytam, czy świadomie manipulujesz faktami czy to tylko nieudolny skrót myślowy w Twoim wykonaniu?
Wisła ukarała się sama a PZPN dołożył jej do tego minusowe punkty (podobnie jak ŁKSowi, Olimpii i wam) - tego już pamiętać nie chcesz? Nadal jesteście jedynymi poszkodowanymi?
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując