Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53412
Stary 06.01.2012, 19:52
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
W sam raz na zapowiadane financial fair play
To będzie kolejny martwy przepis , który potentaci typu Real, Barcelona czy Man City będa obchodzic w inny sposób.

Ventigo napisał(a):Wyświetl post
Albo nie awansuje(jak zwykle) i przez kolejne 10 lat będzie spłacać następny "dług" - wynik sportowy to ruletka nawet jak dostaniemy 50mln z tytułu takiego kredytu, może nam to nic nie dać.
Jeżeli juz splacimy kredyt Telefonice to mało prawdopodobne abyśmy wygenerowali taki zysk aby zakupić 2-3 zawodników np. za 4 mln euro.
Ostatnio edytowane przez elliot_ness : 06.01.2012 o godz. 19:56.
Odpowiedz cytując