gdsmk napisał(a):

|
W sam raz na zapowiadane financial fair play
|
To będzie kolejny martwy przepis , który potentaci typu Real, Barcelona czy Man City będa obchodzic w inny sposób.
Ventigo napisał(a):

|
Albo nie awansuje(jak zwykle) i przez kolejne 10 lat będzie spłacać następny "dług" - wynik sportowy to ruletka nawet jak dostaniemy 50mln z tytułu takiego kredytu, może nam to nic nie dać.
|
Jeżeli juz splacimy kredyt Telefonice to mało prawdopodobne abyśmy wygenerowali taki zysk aby zakupić 2-3 zawodników np. za 4 mln euro.