Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Ventigo
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
Offline
#
53411
06.01.2012, 19:51
Albo nie awansuje(jak zwykle) i przez kolejne 10 lat będzie spłacać następny "dług" - wynik sportowy to ruletka nawet jak dostaniemy 50mln z tytułu takiego kredytu, może nam to nic nie dać.
Ventigo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ventigo
Znajdź inne posty napisane przez Ventigo