Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków
Offline
#
53409
06.01.2012, 19:42
może Wisla jako spolka a Basalaj jako jej prezes zaciągnie kredyt (w Telefonice,Banku) zakupi kilku dobrych graczy słabych sprzeda i awansuje do LM spłacając tenże kredyt.
elliot_ness
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do elliot_ness
Znajdź inne posty napisane przez elliot_ness