Piotson napisał(a):

Kolejny informator na tym forum ?
|
Nie wiadomo, czy temat Deleva to nie jest po prostu "odgrzewany kotlet". Media moim zdaniem nie mają o niczym pisać, nic się oficjalnie nie dzieje w naszej polityce transferowej, po prostu przecieku nie ma, jak kiedyś były. Ciekaw jestem tylko kiedy dojdzie do pierwszych transferów i na jakie pozycje. Także mnie ciekawi, czy będą transfery z klubu. Bo jeżeli naprawdę chcemy kupić dwóch piłkarzy to kadra liczyłaby 26 zawodników, z czego przy założeniu, że nie będzie wśród nowych Polaka byłoby 18 obcokrajowców, a takiej kadry nie da się zgłosić do rozgrywek.