Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12010
Stary 06.01.2012, 18:43
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Tak! Wy.......my wszystkich! Tevez nie (trudny charakter), Villa nie (istnieje gips elastyczny no nie?!) Swierczok nie (miał przyjść z szmatami) RvN nie (za stary) ...
Dogodzic nam trudno...
I LOVE THIS FORUM!
Paweł Brożek - Nie! bo psuje atmosferę i nie potrafi grać - cytat z Darioka - masz rację trudno Wam dogodzić - z Tobą na czele...
Odpowiedz cytując