Dariook napisał(a):

Tak! Wy.......my wszystkich! Tevez nie (trudny charakter), Villa nie (istnieje gips elastyczny no nie?!) Swierczok nie (miał przyjść z szmatami) RvN nie (za stary) ...
Dogodzic nam trudno...
I LOVE THIS FORUM!
|
Paweł Brożek - Nie! bo psuje atmosferę i nie potrafi grać - cytat z Darioka - masz rację trudno Wam dogodzić - z Tobą na czele...