Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53405
Stary 06.01.2012, 18:14
Temat ciekawy. ale jest do tego:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków

...no a biorąc pod uwagę MP2011, grę jeszcze wiosną 2012 w LE i w 2010/11 sprzedanie Marcelo, Brożków, Głowackiego itp., musimy być na plusie, kasa więc jest ale nie ma woli przez bossa jej wydatkowania, choć pewnie pozostaje czekać na miłe transferowe zaskoczenie, więc sobie czekam, byle nie na Godota .
Ostatnio edytowane przez milosz : 06.01.2012 o godz. 18:29.
Odpowiedz cytując