Nie znam się ale chyba kasa po sezonie nie jest problemem, księgowy da radę. Jednak po tych liczbach u ciebie , jesteśmy po sezonie na wielkim minusie. Tak się nie da funkcjonować tzn da się (Ruch, Górnik) Łks pomine bo oni juz nawet prądu nie mają.
Jesli zamieszczasz prowizję Dla agentów to dlaczego pomijasz wydatek na sam transfer
