Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53404
Stary 06.01.2012, 18:07
Nie znam się ale chyba kasa po sezonie nie jest problemem, księgowy da radę. Jednak po tych liczbach u ciebie , jesteśmy po sezonie na wielkim minusie. Tak się nie da funkcjonować tzn da się (Ruch, Górnik) Łks pomine bo oni juz nawet prądu nie mają.


Jesli zamieszczasz prowizję Dla agentów to dlaczego pomijasz wydatek na sam transfer
Ostatnio edytowane przez Dariook : 06.01.2012 o godz. 18:10.
Odpowiedz cytując