Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53403
Stary 06.01.2012, 17:55
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Też o tym pisałem, ciekawi gdzie te wszystkie melony idą? Jesli takie są koszty bierzace
to strach pomyśleć co bedzie jak zaliczymy marny sezon. Brak pucharów i transferów z klubu w jednym sezonie oznaczać bedzie tylko jedno, niewypłacalności . BC spłacać będziemy kolejne xxx lat.
Tak orientacyjnie (z tego co zasłyszałem w mediach, czy tu na forum)

A ile Wisła zarabia bez pucharów?
10 mln z Canal+ za sezon zakończony mistrzostwem
1 mln z TME
5 mln sponsor generalny (?)
6 mln bilety (?)
? mln pozostali sponsorzy
? mln pozostałe zyski bez transferów

A teraz ile Wisła wydaje?
16 mln zł kontrakty zawodników
~5 mln zł premie za mistrzostwo (?)
~2 mln zł kontrakty pozostałych pracowników (?)
~5 mln zł stadion (po podpisaniu umowy z miastem)
? mln koszta dojazdów, utrzymania drużyn juniorskich, siatki skautów itp.
? prowizje dla agentów przy transferach

Plus jeszcze jedno:
Kasa za mistrzostwo, kasa za puchary są wypłacane po zakończeniu sezonu. Kontrakty i inne koszta opłacamy na bieżąco. Ciekawi mnie ile zarabiamy na prawach do transmisji meczów izraelskiej TV.
Odpowiedz cytując