Pablo84 napisał(a):

Jakich środków?Na co?Kiedy?Ile? Ten stadion buduję miasto.
A gdzie pieniążki z biletów?(Wisła płaci/płaciła za wynajęcie stadionu tylko za dzien meczowy i tylko za trybuny )za Marcelo,Głowackiego,Brożków,Uche,za reprezentantów wysłanych na MŚ?C+,za mistrza,za transmisje,z marketingu?(ubiegłorocznr puchary i kasę za nie (ok 6-7 mln Euro do samej federacjii) pomijam.
Przypominam tylko, że % kwota środków z budżeru jaka idzie na kopaczy jest najniższa (lub prawie najniższa) w lidze
|
Też o tym pisałem, ciekawi gdzie te wszystkie melony idą? Jesli takie są koszty bierzace
to strach pomyśleć co bedzie jak zaliczymy marny sezon. Brak pucharów i transferów z klubu w jednym sezonie oznaczać bedzie tylko jedno, niewypłacalności . BC spłacać będziemy kolejne xxx lat.