|
Dudka dostanie albo oferte przedłużenia kontraktu albo kilka innych propozycji z ligi francuskiej i na pewno nawet nie zastanawia się nad powrotem do Polski. Mimo , że Biton jest brylantem to byc może zrezygnowanie z niego a zakupienie Spasa Delewa nie bedzie takim złym zagraniem. Oczywiście jezeli nie bedziemy musieli zapłacić za niego np. 1 mln euro.
Tak naprawdę to brakuję mi w Wisle takiego walczaka jak Nikola Mijailovic
Ostatnio edytowane przez elliot_ness : 06.01.2012 o godz. 17:33.
|