Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
NaszaLiga.pl
Junior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18316
Stary 06.01.2012, 17:04
Oddaj głos na WISŁĘ KRAKÓW w plebiscycie na najlepszą drużynę rundy jesiennej w T-Mobile Ekstraklasie!

http://www.naszaliga.pl/news/jsnl,,w...jesieni,.html?
Odpowiedz cytując