Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
NaszaLiga.pl
Junior Member
Od: 12.2011
Offline
#
18316
06.01.2012, 17:04
Oddaj głos na
WISŁĘ KRAKÓW
w plebiscycie na najlepszą drużynę rundy jesiennej w T-Mobile Ekstraklasie!
http://www.naszaliga.pl/news/jsnl,,w...jesieni,.html?
NaszaLiga.pl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do NaszaLiga.pl
Znajdź inne posty napisane przez NaszaLiga.pl